Patenturk.net Türkiye'nin Paten Sitesi
  Giriş or Kayıt Ol
Site Menu

Sadecepaten.com

Google

Kullanıcı Durumu
Hoş geldin, Anonymous
Nickname
Şifre
(Kayıt Ol)
Bugün: 3
Dün: 1
Toplam: 8473

Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 92
Üye: 2
Toplam: 94

Şu An Bağlı:
01: ozanercan30
02: callousideal27

Dost Siteler

Dj Eren Ertas
 Dalyan Cicekcilik
 SibernetiX Dizayn
 Atlantik Yazilim
 Farkindayim Degistim
 Kadınlar Sokağı
 KK Produksiyon

Patenturk.net Türkiye'nin Paten Sitesi: Patenturk Forum

Patenturk.net :: Başlığı Görüntüle - İZMİRDE PATEN SATAN YER???

SSSSSS   AramaArama   Üye ListesiÜye Listesi   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları    
 ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun 

İZMİRDE PATEN SATAN YER???
Sayfa 1, 2  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Patenturk.net Forum Ana Sayfası -> Yeni Başlayacaklar
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
keseronur
Suskun üye
Suskun üye

Ruh Haliniz

MesajTarih: Pzr Ekm 04, 2009 9:40 pm    Mesaj konusu: İZMİRDE PATEN SATAN YER??? Alıntıyla Cevap Ver

selam arkadaşlar,,siteye az önce kaydoldum ve patene başlamayı düşünüyorumm,fakat izmirdeyimm biraz okudum ama izmirde paten satan bi yer bulamadık diye yazmışlar yard. olabilirmisinniz izmirde paten satan bi yerr???veya izmirli bi patenci falan mesajımı okuyorsa cewp yazabilirmii?? şimdiden tesekkürlerr...

e-posta: onurk_88@hotmail.com
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Google
AdSense

Ruh Haliniz

MesajTarih: Pzr Ekm 04, 2009 9:40 pm    Mesaj konusu: Adsense

Başa dön
ghosTr
Suskun üye
Suskun üye

Nereden: İzmir/BUCA
Ruh Haliniz

MesajTarih: Pts Ekm 05, 2009 7:23 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

alsancakta Twiggy spor var orda bulabilirsin belki ama fazla çeşit yok bildiğim kadarıyla
lockman_harun
Konuskan üye
Konuskan üye

Nereden: İ(zmir.stanbul)
Ruh Haliniz

MesajTarih: Sal Ekm 06, 2009 11:28 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

aggressive paten arıyosn twiggy de aggressive kalmadı diye biliyorum ama bikaç tane fitness modeli var. . .
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
keseronur
Suskun üye
Suskun üye

Ruh Haliniz

MesajTarih: Sal Ekm 06, 2009 11:00 pm    Mesaj konusu: .. Alıntıyla Cevap Ver

pek çeşit yokmuşş dogru baktım bi fitness patenlere fiyatları şöyle biri 200 biri 285 diğeride 350 tl,,bana biraz fazla gibi geldi araştırmıştım iyi bi paten ortalama 200 tl civarında falan olması gerekk sizce de biraz pahalı deilmi??en iyisi 350 liraymış yani ne biliyim 150-200 tl daha ekleyip bi mobiletmi alsamm :S Rolling Eyes ne diyosunuzz
Başa dön
lockman_harun
Konuskan üye
Konuskan üye

Ruh Haliniz

MesajTarih: Çrş Ekm 07, 2009 7:35 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

O zaman ikinci el ilanlara bi göz at derim ben. Güzel patenleri uygun fiyatlara bulabilirsin. . .
Agissu
Site Admin
Site Admin

Nereden: istanbul
Ruh Haliniz

MesajTarih: Çrş Ekm 07, 2009 9:09 am    Mesaj konusu: Re: .. Alıntıyla Cevap Ver

keseronur demiş ki:
pek çeşit yokmuşş dogru baktım bi fitness patenlere fiyatları şöyle biri 200 biri 285 diğeride 350 tl,,bana biraz fazla gibi geldi araştırmıştım iyi bi paten ortalama 200 tl civarında falan olması gerekk sizce de biraz pahalı deilmi??en iyisi 350 liraymış yani ne biliyim 150-200 tl daha ekleyip bi mobiletmi alsamm :S Rolling Eyes ne diyosunuzz

Fıyatlar boyle genelde..
Bendekı patenlerde 450 tl..
600 tl ye bıle var.

Sen daha ucuz yollu bırsey arıyorsan ıkıncı ellere goz at.
Yada kipalarda 60-70 tl ye guzel patenler oluyor. Oraya bır bak

www.facebook.com/sadecepaten
www.facebook.com/patenakademisi
www.facebook.com/patenturk
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
lockman_harun
Konuskan üye
Konuskan üye

Ruh Haliniz

MesajTarih: Çrş Ekm 07, 2009 2:44 pm    Mesaj konusu: Re: .. Alıntıyla Cevap Ver

Agissu demiş ki:
keseronur demiş ki:

Fıyatlar boyle genelde..
Bendekı patenlerde 450 tl..
600 tl ye bıle var.

Sen daha ucuz yollu bırsey arıyorsan ıkıncı ellere goz at.
Yada kipalarda 60-70 tl ye guzel patenler oluyor. Oraya bır bak

suat muhalefet oldm ama kipadaki patenlerden aldı benim arkadaş belli bi zaman sonra shell esnediğinden saga sola yatmaya başladı patenler. ben giydim ayağıma gerçekten çok rahatsız ediciydi. Ama 2 tip paten var kipada biri 40 ytl diğeri 70 ytlydi yanlış hatırlamıyosam. Arkadaştaki 40 lık olabilir belki. . .
keseronur
Suskun üye
Suskun üye

Ruh Haliniz

MesajTarih: Prş Ekm 08, 2009 7:45 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

alıyosak iyi bişe alalım ,,fiyatlar zaten ortalama boyleyse alırım twiggy den bi paten kipadakileri bende görmüştüm ama hiç içime sinmiyorr sonra bişesi falan bozulacak gelde ugrass
yardımcı olduğunuz için tesekkürler..
Başa dön
bioengineer
Suskun üye
Suskun üye

Ruh Haliniz

MesajTarih: Cum Ekm 16, 2009 7:19 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

merhabalar,
bende uzun zamandır meraklıyım şu paten kaymasını öğrenmeye, sonunda bugün cesaret edip ilk adımı attım Very Happy
barçın'dan Roces R 100 pateni aldım. 230 küsürdü, sezon indirimi varmış 170 e aldım. umarım benim gibi yeni başlayan biri için uygundur.. Smile
hadi bakalım hayırlısı ile kafamı gözümü yarayım Laughing
Başa dön
Agissu
Site Admin
Site Admin

Ruh Haliniz

MesajTarih: Cmt Ekm 17, 2009 8:37 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bioengineer demiş ki:
merhabalar,
bende uzun zamandır meraklıyım şu paten kaymasını öğrenmeye, sonunda bugün cesaret edip ilk adımı attım Very Happy
barçın'dan Roces R 100 pateni aldım. 230 küsürdü, sezon indirimi varmış 170 e aldım. umarım benim gibi yeni başlayan biri için uygundur.. Smile

PAtende uygun fiyatıda.
Hadı hayırlı olsun.
Izmırdekı arklara ulasmaya calıs bence

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
bioengineer
Suskun üye
Suskun üye

Ruh Haliniz

MesajTarih: Cmt Ekm 17, 2009 9:11 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Agissu demiş ki:

PAtende uygun fiyatıda.
Hadı hayırlı olsun.

teşekkür ederim.en kısa zamanda buradaki arkadaşlara ulaşmaya çalışıcam.

bu arada yeni başlayan ve meraklı biri oaraktan sorularım çok olucaktır şimdiden verdiğim rahatsızlıktan dolayı affınıza sığınaraktan ilk sorumu soriim Rolling Eyes

aldığım patenler ile ufak ufak çalışmalara başladım.şöyle bir sıkıntım var ki patenler tam ayağıma göre. vurduğunu söyleyemem ama (benim hüsnü kuruntum olabilir) rahat edemiyormuşum gibi hissediyorum. Confused

burada ve başka yerlerde uygun paten seçimi ile birçok yazı okudum ama ona rağmen içim pek rahat değil. bir numara büyüğünü bulabilir isem almamda bir sorun olur mu?! Question

şuan duyduğum rahatsızlıktan (her ne kadar psikolojik olma ihtimali olsa da Embarassed) daha fazla rahatsızlık ya da sorun yaratır mı?! Ayrıca bir süre paten yaptıktan sonra ayağın şişme ihtimali nedir bunu hesaba katmak gerekir miydi?! zira dağcılıkta botlarımızın bir miktar büyük olmasına özen gösteririz bu ayağın şişme durumuna karşın
Başa dön
Agissu
Site Admin
Site Admin

Ruh Haliniz

MesajTarih: Cmt Ekm 17, 2009 9:34 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Rahat hissedememenı kıyaslayacak bır gecmısın olmadıgı ıcın bunu cevaplamak zor. Acaba gercekten rahat edemıyormusun yoksa sanamı oyle gelıyor.

Paten ayagını sıkmıyorsa sorun yoktur. Ama ayakları taraklı ıse belkı rahatsız edebılır.

Ben tam numara kullanıyorum. Saatlercede ayagımda oluyor şişme gibi bir durum olmuyor.

Ayakkabıdan sonra alısman zaman alabılır. Belkı bu yuzdendır.

Başa dön
bioengineer
Suskun üye
Suskun üye

Ruh Haliniz

MesajTarih: Cmt Ekm 17, 2009 11:38 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Agissu demiş ki:
Rahat hissedememenı kıyaslayacak bır gecmısın olmadıgı ıcın bunu cevaplamak zor. Acaba gercekten rahat edemıyormusun yoksa sanamı oyle gelıyor.

bende o yüzden emin olamdım çünkü bunu söyleyebilecek bir tecrübem yok maalesef Rolling Eyes

Agissu demiş ki:
Ayakkabıdan sonra alısman zaman alabılır. Belkı bu yuzdendır.

sanırım biraz alışmaya çalışmakta fayda var,eğer hala rahat hissetmezsem kendimi artık bir çaresine bakmaya çalışacağım Wink
Başa dön
hakanbarbaros
Suskun üye
Suskun üye

Nereden: İzmir Buca
Ruh Haliniz

MesajTarih: Prş Ağu 30, 2012 9:58 pm    Mesaj konusu: Re: İZMİRDE PATEN SATAN YER??? Alıntıyla Cevap Ver

gaziemir optimumda bulabilirsin
Başa dön
elbeyi35
Suskun üye
Suskun üye

Ruh Haliniz

MesajTarih: Pzr Eyl 09, 2012 5:52 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Agissu demiş ki:
bioengineer demiş ki:
merhabalar,

PAtende uygun fiyatıda.
Hadı hayırlı olsun.

Hmm Bunu Nasıl Anlaya Bilirsin Bakalım...
Buldum.. 2 Ayağının Her Birinne 2 Şer Çorap Giy Ve Öyle Dene Eğer Çok Sıkıyorsa Şişme Su Toplama Gibi Rahatsızlık Verebilir Eğer Hafif Bir Sıkma Oluyorsa Sorun Yoktur Derim İlk 5 Ay Garantili Ama Sonrasında Ayak Büyüme Gibi Hormonsal Birşey Olursa Malesef Smile
Başa dön
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Patenturk.net Forum Ana Sayfası -> Yeni Başlayacaklar Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açabilirsiniz
Bu forumdaki mesajlara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız