Paten arkadasi

Yaşadığınız yada bulunduğunuz bölgede sizden başka kimler var. Aynı çevrede bulunan diğer patentürk üyeleri ile burada konu açarak iletişime geçebilirsiniz.

Moderatör: SuatKumas

Hannalore
Suskun üye
Suskun üye
Patene Başlangıç: 24 Mar 2017

Paten arkadasi

Mesaj gönderen Hannalore » 11 Nis 2017, 12:55

Merhaba , bugun decathlondan fit 3 paten aldim hic yapamiyacagimi saniyordum ama ayakta durabildim bu dahada motivasyon sagladi , 19 yasindayim adim Nur istanbulda bana antrenorluk yapacak ve kayma arkadasi olacak bir bayan arkadas varsa cok mutlu olacagim simdiden tesekkurler

Kullanıcı avatarı
SuatKumas
Site Admin
Site Admin
Patene Başlangıç: 01 Oca 2002
İletişim:

Re: Paten arkadasi

Mesaj gönderen SuatKumas » 11 Nis 2017, 15:33

Hannalore yazdı:Merhaba , bugun decathlondan fit 3 paten aldim hic yapamiyacagimi saniyordum ama ayakta durabildim bu dahada motivasyon sagladi , 19 yasindayim adim Nur istanbulda bana antrenorluk yapacak ve kayma arkadasi olacak bir bayan arkadas varsa cok mutlu olacagim simdiden tesekkurler
Hayırlı olsun patenlerin "Hannalore"
Korumalık setide almışsındır umarım. İlk zamanlar gerekli olabilir :)

Hannalore
Suskun üye
Suskun üye
Patene Başlangıç: 24 Mar 2017

Mesaj gönderen Hannalore » 12 Nis 2017, 01:08

Evet hepsini tam takim aldim kask dizlikler dirseklik bileklik :) fakat dusmekten cok korkuyorum o yuzden cok fazla haraket etmiyorum patenlerin ustunde baslangicta nasil haraketkerle baslamam lazim

Kullanıcı avatarı
SuatKumas
Site Admin
Site Admin
Patene Başlangıç: 01 Oca 2002
İletişim:

Mesaj gönderen SuatKumas » 13 Nis 2017, 14:33

İlk öğrenmen gereken şey sadece düz olarak ilerleyebilmek , sonrasında en basitinden frenleme :)
İlk zamanlar düz ve boş bir alanda çalışmanı öneririm

Gerçek
Suskun üye
Suskun üye

Mesaj gönderen Gerçek » 14 Nis 2017, 23:14

İyi günlerde kullan patenlerini. Paten arkadaşı olabiliriz. Özel mesaj gönderdim, konuşalım.

Kullanıcı avatarı
Cartoonist
Suskun üye
Suskun üye

Mesaj gönderen Cartoonist » 11 Haz 2017, 16:37

Hannalore yazdı:Merhaba , bugun decathlondan fit 3 paten aldim hic yapamiyacagimi saniyordum ama ayakta durabildim bu dahada motivasyon sagladi , 19 yasindayim adim Nur istanbulda bana antrenorluk yapacak ve kayma arkadasi olacak bir bayan arkadas varsa cok mutlu olacagim simdiden tesekkurler
Selam Burcu ben :wink: Biraz geç gördüm konuyu, yardım edebilirim diyeceğim ama zaten öğrenmişsindir? :D