Ankara da kayanlar?

Yaşadığınız yada bulunduğunuz bölgede sizden başka kimler var. Aynı çevrede bulunan diğer patentürk üyeleri ile burada konu açarak iletişime geçebilirsiniz.

Moderatör: Suat Kumaş

Uykusuz06
Suskun üye
Suskun üye

Ankara da kayanlar?

Mesaj gönderen Uykusuz06 » 08 Tem 2015, 02:11

Ankara sincan ve cevresinde artıkk tek kaymak istemiyorum hiç patenci tanıdık olmadı
Gece kaza yaptık -düştük
Paten kayıyoruz diye kavga ettik dayak yedik-attık
Açıkcası bu tür olaylar benimde canımı sıktı uzuuun süre ara verdim eğer gene birini bulamassam malesef patenlerimi satmayı düşünüyorum hep bir sataşan hep bir laf atan sıkıldım gene cıkmassa malesef elveda etcem gibi

Kullanıcı avatarı
mtntnrvrdi
Suskun üye
Suskun üye

Re: Ankara da kayanlar?

Mesaj gönderen mtntnrvrdi » 18 Tem 2015, 12:16

Uykusuz06 yazdı:Ankara sincan ve cevresinde artıkk tek kaymak istemiyorum hiç patenci tanıdık olmadı
Gece kaza yaptık -düştük
Paten kayıyoruz diye kavga ettik dayak yedik-attık
Açıkcası bu tür olaylar benimde canımı sıktı uzuuun süre ara verdim eğer gene birini bulamassam malesef patenlerimi satmayı düşünüyorum hep bir sataşan hep bir laf atan sıkıldım gene cıkmassa malesef elveda etcem gibi
hocam ben etimesguttayım daha yeniyim acemiden biraz iyi gibiyim denge işi falan hallettim şu anda t freni falan öğrenmeye çalışıyorum sürmek istersen beraber sürebiliriz ortak bir yerde hem bende senin yanında birşeyler kapmış olurum :)

Uykusuz06
Suskun üye
Suskun üye

Mesaj gönderen Uykusuz06 » 27 Tem 2015, 01:10

Metincan tanrıverdi? Doğrumdur :)
Dostum ulaş bana, ne zaman taşındınız? 8)
5386512405