Samimi iyi kalpli agressive'ci bir arkadaş

Yaşadığınız yada bulunduğunuz bölgede sizden başka kimler var. Aynı çevrede bulunan diğer patentürk üyeleri ile burada konu açarak iletişime geçebilirsiniz.

Moderatör: SuatKumas

AlexMercerTR
Suskun üye
Suskun üye
Patene Başlangıç: 03 Tem 2016

Samimi iyi kalpli agressive'ci bir arkadaş

Mesaj gönderen AlexMercerTR » 19 May 2015, 10:01

Merhaba arkadaşlar ben Yusuf Kurt 15,5 yaşındayım 3 senedir paten kayıyorum size hikayemi anlatıcağım zaten orda herşey yazıyo olacak

Ben patene 12-12,5 yaşlarında başladım ilk patenim oxelo fitness women'dı evet bir kız pateniydi çünkü kör gibi yanındaki pempe çiçekleri görmeden almışım ve bunuda 2 ay sonra farkettim. Bu patenlerle 1 yıl idare ettikten sonra Suziki GSX-R Racing kullanan babam trafik kazasında hayatını kaybetti. Hani insanlar yakınları öldüğü zaman içkiye felan başlar yoldan çıkarya ben patene taktım 2 haftada bir gittiğim patene 1 haftada 2-3 kez felan gitmeye başladım 2-3 ay sonrada tekerlekler pert oldu zaten... Bende USD CLASSİC THRONE 80'S aldım 6 ay kadar bu patenlerle sporumu yaptım ardından (ŞİMDİ OLSA ÖLE BİŞEY DÜŞÜNMEM BİLE KÜÇÜKTÜM O ZAMAN) patenimi kırmızı boyaya boyamaya çalıştım Ee haliyle içine ettim sonra arkadaşlarla evden kaçtık paten için ama fazla dayanamadık 2 gün sonra geri geldik ardından amcam patenlerimi suriyelilere verdi şimdi patenim yok 2 hafta sonra SIFIR bitane G10 alcam Grindhouse'den ama benim evim alibeyköyde ve ben hep osmanlı'da paten sürdüm artık osmanlıda paten sürmiycem ve süremem paten aldığımda Alibeyköyden uzakta beraber takılabilceğim bir arkadaş arıyorum SAĞOLUN eğer forum yasaklarını ihmal etmişsem kusura bakmayın yeniyim

NASI KAYDIĞIMI MERAK EDENLER İÇİN YETENEYİM OLDUĞUNA İNANIYORUM BELKİDE YETENEKLE ALAKASI YOKTUR BEN DENEMEKTEN KORKMAM https://www.youtube.com/watch?v=r6GcrLQIHf4

Kullanıcı avatarı
SuatKumas
Site Admin
Site Admin
Patene Başlangıç: 01 Oca 2002
İletişim:

Mesaj gönderen SuatKumas » 19 May 2015, 16:24

Merhaba

Hikayeni okudum, Başın sağolsun, kötü alışkanlıklardan uzak durman güzel , ama tüm zamanınıda patene harcama derim. Okulunada gereken zamanı harcamayı unutma.

Videonu izledim, gayet begendım. Zamanla daha iyi olacaktır.
Avrupa yakasında genelde beşiktaşta paten kayıyor agresifciler.

AlexMercerTR
Suskun üye
Suskun üye
Patene Başlangıç: 03 Tem 2016

Konservatuar

Mesaj gönderen AlexMercerTR » 20 May 2015, 15:04

Okul konusunda patenden başka birde her zaman hayalimdir 7 telli electro gitar çalmak lise 1'e gidiyorum notlar idare eder üniversiteyi konservatuar müzik bölümü okumak istiyorum bence bir insan... çok para getiren işi değil sevdiği işi yapmalıdır !