Bakırköy-Bahçelievler-İNCİRLİ

Yaşadığınız yada bulunduğunuz bölgede sizden başka kimler var. Aynı çevrede bulunan diğer patentürk üyeleri ile burada konu açarak iletişime geçebilirsiniz.

Moderatör: SuatKumas

ozangoroglu
Suskun üye
Suskun üye

Bakırköy-Bahçelievler-İNCİRLİ

Mesaj gönderen ozangoroglu » 07 May 2015, 22:22

Merhaba arkadaşlar bugün bir paten aldım ve kaymaya başladım. Daha önce bi paten tecrübem yok ara sıra buz pateni kayardım. Bu sebeple az çok kayabiliyorum fakat her yeni başlayanlar gibi durma konusunda sıkıntı yaşıyorum. Bu yazdığım semtlerde yada bu civararda paten kayan arkadaşlar varsa (yardım etmek isteyen) cevaplarınızı bekliyorum. Tabi kimse tanımadığı birine konusmada etmeden yardım etmek istemez gene hani şu şekilde iletişim bilgilerimi veriyim en azından bi fikriniz olur hakkımda. İnstagram: ozangoroglu (sima olarak görmeniz adına) Tel: 0538 913 74 10 (whatsapp için) Yaşım 20 Adım OZAN. Üniversite 2. sınıf radyoloji okuyorum. Aldığım paten oxelo freeride 3. Dediğim gibi yardımlaşmak isteyen bilen bilmeyen kim varsa haberinizi bekliyorum iyi forumlar :wink:

Kinemon
Suskun üye
Suskun üye

Mesaj gönderen Kinemon » 08 May 2015, 09:33

Merhaba ozan. Bahsettiğin semtlere çok yakınım fakat ben de yeni sayıldığım için benim de durma konusunda sıkıntılarm var :) yardımcı olmak isterim ama cin olmadan adam çarmaya da gerek yok :) olur da biri ben yardımcı olurum derse hep beraber toplanır takılırız :)

ozangoroglu
Suskun üye
Suskun üye

Mesaj gönderen ozangoroglu » 08 May 2015, 12:58

O zaman bu civarda kaymayı bile birilerini bekliyoruz :D