Balıkesir / Edremit - Burhaniye - Akçay ve Çevresinde Kayan?

Yaşadığınız yada bulunduğunuz bölgede sizden başka kimler var. Aynı çevrede bulunan diğer patentürk üyeleri ile burada konu açarak iletişime geçebilirsiniz.

Moderatör: SuatKumas

Kullanıcı avatarı
PorFavorDama
Konuskan üye
Konuskan üye
Patene Başlangıç: 03 Tem 2016
İletişim:

Balıkesir / Edremit - Burhaniye - Akçay ve Çevresinde Kayan?

Mesaj gönderen PorFavorDama » 30 Haz 2014, 12:28

Merhaba arkadaşlar adım Burak , 19 yaşındayım. Yaz boyu Edremitteyim . Edremit ve çevresinde paten kayan arkadaşlar var mıdır birlikte vakit geçirmek için ? Burhaniye olabilir , Akçay olabilir işte siz neredeyseniz gelebilme imkanım olursa gelirim çok uzak olmadığı müddetçe . Biliyorsunuz tek başına kaymak o kadar da eğlenceli değil fakat pekte profesyonel değilim ama paten ile çoğu yere gidebilirim :)

Teşekkürler.

Fbuse
Suskun üye
Suskun üye

Mesaj gönderen Fbuse » 30 Haz 2014, 12:44

Merhaba yaklaşık 1 hafta sonra balikesir akçaya geleceğim orada paten kayabileceğim alan var midir?ona gore patentleri getireceğim.Yanlis hatirlamiyorsam sahil kenari düzlüktü ama zemini hatirlamiyorum tam.Paten kayan ya da orayı az çok bilen varsa sevinirim.

Kullanıcı avatarı
PorFavorDama
Konuskan üye
Konuskan üye
İletişim:

Mesaj gönderen PorFavorDama » 30 Haz 2014, 13:29

Bende pek akçayı bilmiyorum . 1 Senedir gitmediğim için unuttum zaten buralı da değilim :) Ama sen patenlerini getir istersen kayacak yer bulunur sıkıntı değil . Olmadı gelince bana haber verebilirsin birlikte buluruz kayacak bır yer . Pm den ulaşabilirsin.

Ayrıca akçay da kayacak yer var diyenler vardı yani ben ordan yola çıkarak var diyebilirim :D

Fbuse
Suskun üye
Suskun üye

Mesaj gönderen Fbuse » 30 Haz 2014, 13:58

Akçayda plajın üst kısmıyla cafelerin önü oluyor galiba o arada paten kayanlar vardı sanki geçen sene.Getiririm herhalde bulunur yer.

Kullanıcı avatarı
PorFavorDama
Konuskan üye
Konuskan üye
İletişim:

Mesaj gönderen PorFavorDama » 30 Haz 2014, 16:26

Evet orada kayan bırkac kısıyı bende gormustum pek buyuk bır alan degıl ama paten kaymak ıcın guzel bır yer .

Kullanıcı avatarı
taygunuzunay
Suskun üye
Suskun üye

Mesaj gönderen taygunuzunay » 08 Tem 2014, 01:45

bayram boyunca bende ayvalıkta olucam bi tur düzenleriz sarımsaklı cok iyi mesela kaymak için sahil boyu özellikle akşam kalabalıkta mükemmel kayılacağını düşünüyorum :D
Zevkinde ötesinde....
Seba fr2...

Kullanıcı avatarı
PorFavorDama
Konuskan üye
Konuskan üye
İletişim:

Mesaj gönderen PorFavorDama » 14 Tem 2014, 11:46

taygunuzunay yazdı:bayram boyunca bende ayvalıkta olucam bi tur düzenleriz sarımsaklı cok iyi mesela kaymak için sahil boyu özellikle akşam kalabalıkta mükemmel kayılacağını düşünüyorum :D
Ayvalık bana uzak kalıyor ya ama belki gelebilirsem neden olmasın :)
Razors Genesys LE 10 !

Kullanıcı avatarı
taygunuzunay
Suskun üye
Suskun üye

Mesaj gönderen taygunuzunay » 14 Tem 2014, 12:04

1saat var aramizda aslinda cok degil
Zevkinde ötesinde....
Seba fr2...

neron
Suskun üye
Suskun üye

Mesaj gönderen neron » 17 Tem 2014, 01:42

şuan istanbulda olan arkadaşım var yazın akçayda oluyo.birkaç kişi ile birlikte kayıyor sanırım kordonu kaymak için uygun ama dediğiniz gibi çok uzun değil .altınolukta da bir arkadaşım var oda kayıyor ama altınoluğun yollar full parke .anayol asfalt sadece , merkezdeki alan ve marketlerin otoparklarında takılıyoruz ben de assos taraflarındayım bazen gidiyorum oraya .akçayda toplanırsanız ben de gelebilirim .

Kullanıcı avatarı
PorFavorDama
Konuskan üye
Konuskan üye
İletişim:

Mesaj gönderen PorFavorDama » 17 Tem 2014, 01:45

neron yazdı:şuan istanbulda olan arkadaşım var yazın akçayda oluyo.birkaç kişi ile birlikte kayıyor sanırım kordonu kaymak için uygun .altınolukta da bir arkadaşım var oda kayıyor ama altınoluğun yollar full parke .anayol asfalt sadece , merkezdeki alan ve marketlerin otoparklarında takılıyoruz ben de assos taraflarındayım bazen gidiyorum oraya .akçayda toplanırsanız ben de gelebilirim .
Akcay a bende gelebilirim tanismak icin . Malum sicakta birde oruc oldugunda pek kayamam cok susatiyor :) Buralarda pek kayan bilmiyorum akcay a da gitmedim ramazan basladigindan beri.

Ben edremitteyim.
Razors Genesys LE 10 !

neron
Suskun üye
Suskun üye

Mesaj gönderen neron » 17 Tem 2014, 01:58

PorFavorDama yazdı:
neron yazdı:şuan istanbulda olan arkadaşım var yazın akçayda oluyo.birkaç kişi ile birlikte kayıyor sanırım kordonu kaymak için uygun .altınolukta da bir arkadaşım var oda kayıyor ama altınoluğun yollar full parke .anayol asfalt sadece , merkezdeki alan ve marketlerin otoparklarında takılıyoruz ben de assos taraflarındayım bazen gidiyorum oraya .akçayda toplanırsanız ben de gelebilirim .
Akcay a bende gelebilirim tanismak icin . Malum sicakta birde oruc oldugunda pek kayamam cok susatiyor :) Buralarda pek kayan bilmiyorum akcay a da gitmedim ramazan basladigindan beri.

Ben edremitteyim.
05422571092 numaram bu dostum arkadaşla konuşayım akçaya geldiyse ya da burdakiler toplanacak olursa haberleşiriz .

Kullanıcı avatarı
PorFavorDama
Konuskan üye
Konuskan üye
İletişim:

Mesaj gönderen PorFavorDama » 27 Tem 2014, 11:53

Güncel
Razors Genesys LE 10 !

Kullanıcı avatarı
tarikalann
Suskun üye
Suskun üye

Re: Balıkesir / Edremit - Burhaniye - Akçay ve Çevresinde Ka

Mesaj gönderen tarikalann » 27 Tem 2014, 11:59

PorFavorDama yazdı:Merhaba arkadaşlar adım Burak , 19 yaşındayım. Yaz boyu Edremitteyim . Edremit ve çevresinde paten kayan arkadaşlar var mıdır birlikte vakit geçirmek için ? Burhaniye olabilir , Akçay olabilir işte siz neredeyseniz gelebilme imkanım olursa gelirim çok uzak olmadığı müddetçe . Biliyorsunuz tek başına kaymak o kadar da eğlenceli değil fakat pekte profesyonel değilim ama paten ile çoğu yere gidebilirim :)

Teşekkürler.

Ben ağustosun 20sinde arkadasın yazlıgına gidicem yaklasın 10 gün kalıcam hala orda olursan beraber kayarız zaten konu acarım ben görürsün :)

Kullanıcı avatarı
PorFavorDama
Konuskan üye
Konuskan üye
İletişim:

Mesaj gönderen PorFavorDama » 27 Tem 2014, 12:33

tarikalann yazdı: Ben ağustosun 20sinde arkadasın yazlıgına gidicem yaklasın 10 gün kalıcam hala orda olursan beraber kayarız zaten konu acarım ben görürsün :)
Ayvalik mi ? Büyük ihtimalle burada olurum , görüşürüz :)
Razors Genesys LE 10 !

Kullanıcı avatarı
tarikalann
Suskun üye
Suskun üye

Mesaj gönderen tarikalann » 27 Tem 2014, 15:09

PorFavorDama yazdı:
tarikalann yazdı: Ben ağustosun 20sinde arkadasın yazlıgına gidicem yaklasın 10 gün kalıcam hala orda olursan beraber kayarız zaten konu acarım ben görürsün :)
Ayvalik mi ? Büyük ihtimalle burada olurum , görüşürüz :)

vallaha neresi oldugunu bilmiyorum :( ama denize yakın bir yerdeymıs :lol: