saaat 5 ten sonra forum istanbul yada üsküdar

Yaşadığınız yada bulunduğunuz bölgede sizden başka kimler var. Aynı çevrede bulunan diğer patentürk üyeleri ile burada konu açarak iletişime geçebilirsiniz.

Moderatör: SuatKumas

sansasyo
Suskun üye
Suskun üye

saaat 5 ten sonra forum istanbul yada üsküdar

Mesaj gönderen sansasyo » 18 Haz 2014, 18:16

Meraba arkadaşlar 5 aya yakındır paten kayıyorum öyle böyle iyiyim deniyelbilir neyse yaz geldiği için staj yapıyorum üsküdarda dönüştede forum istanbul a uğruyorum yolumun üstü orada paten kayabileceğim birini arıyorum slalomda olur fark etmez kuka alırım gerkeirse ama saat 4 yada 5 ten sonra gelebilirim anca neyse 17 yaşındayım gelebilecke varsa iyi olur hafta içi ama

nearwar
Suskun üye
Suskun üye

buluşma

Mesaj gönderen nearwar » 16 Tem 2014, 19:50

Sa ben Gaziosmanpaşa yada forum İstanbul a gelebilirim ama patentleri yeni aldım ve kullanmayı bilmiyorum yardımcı olabilirmisin

iskocyali
Suskun üye
Suskun üye
Patene Başlangıç: 03 Tem 2016

Mesaj gönderen iskocyali » 01 Şub 2015, 21:35

forumun tam olarak neresinde kayılıyor? ön tarafında mı?
POWERSLIDE Imperial Pro

jjourneyy22
Suskun üye
Suskun üye

Mesaj gönderen jjourneyy22 » 18 Mar 2015, 09:48

I am new to this game and community, but I see many of you are tired, cause Runescape Gold play for years. Beta! Why you play the beta so much to be "enough for now"? Cause its interesting I believe. Yes, may be if I was on your place i should need a rest. To FIFA 15 PC Coins play on those maps since year. And now - bleeding, new mod and the other stuff to be nonsence for me, because I am bored from the maps that played year over and over again.