yenı baslıyorum avrupa yakasında yardımcı olabılecek var mı

Yaşadığınız yada bulunduğunuz bölgede sizden başka kimler var. Aynı çevrede bulunan diğer patentürk üyeleri ile burada konu açarak iletişime geçebilirsiniz.

Moderatör: SuatKumas

Theblead
Suskun üye
Suskun üye
Patene Başlangıç: 03 Tem 2016

yenı baslıyorum avrupa yakasında yardımcı olabılecek var mı

Mesaj gönderen Theblead » 26 Nis 2014, 21:29

bahcelıevlerde oturuyorum yakınlarda paten kayılabılecek yerler neresı tam bılmıyorum cok yardımcı olabılır mısınız ayrıca yenı baslıycam yardımcı olmak ıstersenız hayır demem :D :D

Kullanıcı avatarı
isimyasak47
Konuskan üye
Konuskan üye
İletişim:

Re: yenı baslıyorum avrupa yakasında yardımcı olabılecek var

Mesaj gönderen isimyasak47 » 27 Nis 2014, 20:30

Theblead yazdı:bahcelıevlerde oturuyorum yakınlarda paten kayılabılecek yerler neresı tam bılmıyorum cok yardımcı olabılır mısınız ayrıca yenı baslıycam yardımcı olmak ıstersenız hayır demem :D :D
Bağcılar Meydan :D Çok Güzel
Ben kimmiyim?
Ben tarihinde 125 devlet 16 imparatorluk kurmuş...
Ben 5000 yıllık tarihinde 50 yıl tutsak kalmış, 50 yılda 250 ayaklanma yapmış...
Ben korkusundan binlerce kilometre duvar örülmüş...
Ben karadan gemiler yürütmüş, çap açığ çap kapatmış..

Kullanıcı avatarı
Falcoflaco
Suskun üye
Suskun üye

Mesaj gönderen Falcoflaco » 27 Nis 2014, 21:44

Ben Haznedar'da Gökkuşağı kolejinin önünde ki yeni meydanda kaymıştım, zemini fena değil ancak etraftaki tipler pek tekin değil gibi.

Belediye'nin önünü tavsiye ediyorlar, birde şu Siyavuşpaşa'nın orda ki nüfus müdürlüğünün önünde üç beş tane kayan arkadaş gördüm.

Bana sorarsan, yan apartmanımın girişi mermer orada öğreniyorum kaymayı biraz dar ama sessiz sakin gelen geçen yok :D

Theblead
Suskun üye
Suskun üye

Re: yenı baslıyorum avrupa yakasında yardımcı olabılecek var

Mesaj gönderen Theblead » 27 Nis 2014, 22:11

isimyasak47 yazdı:
Theblead yazdı:bahcelıevlerde oturuyorum yakınlarda paten kayılabılecek yerler neresı tam bılmıyorum cok yardımcı olabılır mısınız ayrıca yenı baslıycam yardımcı olmak ıstersenız hayır demem :D :D
Bağcılar Meydan :D Çok Güzel
Olabılır tesekkurler :D

Theblead
Suskun üye
Suskun üye

Mesaj gönderen Theblead » 27 Nis 2014, 22:14

Falcoflaco yazdı:Ben Haznedar'da Gökkuşağı kolejinin önünde ki yeni meydanda kaymıştım, zemini fena değil ancak etraftaki tipler pek tekin değil gibi.

Belediye'nin önünü tavsiye ediyorlar, birde şu Siyavuşpaşa'nın orda ki nüfus müdürlüğünün önünde üç beş tane kayan arkadaş gördüm.

Bana sorarsan, yan apartmanımın girişi mermer orada öğreniyorum kaymayı biraz dar ama sessiz sakin gelen geçen yok :D
Aslında bende paten alınca bırlıkte kayabılırız 1 2 haftaya alırım en gec bemde o cevrede oturuyorum :D

Kullanıcı avatarı
Falcoflaco
Suskun üye
Suskun üye

Mesaj gönderen Falcoflaco » 27 Nis 2014, 22:39

Theblead yazdı:
Falcoflaco yazdı:Ben Haznedar'da Gökkuşağı kolejinin önünde ki yeni meydanda kaymıştım, zemini fena değil ancak etraftaki tipler pek tekin değil gibi.

Aslında bende paten alınca bırlıkte kayabılırız 1 2 haftaya alırım en gec bemde o cevrede oturuyorum :D
Apartman Yayla'da, Adnan Kahveci bulvarını biliyosundur hemen orda ki bir apartmanın yanı, arkadaşımın oturduğu bir yer. Öyle pek övünülcek yer değil baştan söyliyim zemin mermer ama çok güzel ve akıcı kayıyorum, mermer koridor diyelim :D

Eğer geniş yer istiyorum dersen hemen yan apartman da benim apartmanın otoparkı var ancak taşların arasında çizgi var takılıp duruyo paten :D

Benimle beraber arada sırada kayan bir arkadaşım var, eğer üşenmezsen ve mekanı seversen çok memnun oluruz aramıza katılmana, biz sokaklarda/kaldırımlarda sorun yaşamadan öğrenene kadar burdayız, öğrenince kimse tutamaz :D

Theblead
Suskun üye
Suskun üye

Mesaj gönderen Theblead » 27 Nis 2014, 22:45

Falcoflaco yazdı:
Theblead yazdı:

Apartman Yayla'da, Adnan Kahveci bulvarını biliyosundur hemen orda ki bir apartmanın yanı, arkadaşımın oturduğu bir yer. Öyle pek övünülcek yer değil baştan söyliyim zemin mermer ama çok güzel ve akıcı kayıyorum, mermer koridor diyelim :D

Eğer geniş yer istiyorum dersen hemen yan apartman da benim apartmanın otoparkı var ancak taşların arasında çizgi var takılıp duruyo paten :D

Benimle beraber arada sırada kayan bir arkadaşım var, eğer üşenmezsen ve mekanı seversen çok memnun oluruz aramıza katılmana, biz sokaklarda/kaldırımlarda sorun yaşamadan öğrenene kadar burdayız, öğrenince kimse tutamaz :D
Bılıyorum bende ıstıkbal varya yayla camısınden ılerleyınce onun tam karsı sokagında oturuyorum bende bıran once alıp sıze yetısırsem guzel olur mekanda sorun olmaz cok genıs olmaması zaten yenı baslıyorum :D