Lanse Ajans Part-time İstanbul Adana Ankara

Yaşadığınız yada bulunduğunuz bölgede sizden başka kimler var. Aynı çevrede bulunan diğer patentürk üyeleri ile burada konu açarak iletişime geçebilirsiniz.

Moderatör: Suat Kumaş

ajanslanse
Suskun üye
Suskun üye

Lanse Ajans Part-time İstanbul Adana Ankara

Mesaj gönderen ajanslanse » 20 Nis 2014, 21:36

Arkadaşlar merhaba,

Öncelikle konu başlığını doğru yerde mi açıyorum bilmiyorum; konuyu okuduktan sonra önerileriniz varsa rica ederim.

İstanbul'da faaliyet gösteren Lanse Ajansta görev alıyorum. Adım Özgür.
22 Nisan Salı Günü başlayacak bir etkinliğimiz var, paten kayabilen, AVM'lerde görev alacak hostes arkadaşlarla çalışma ihtiyacımız var. Şehirler İstanbul, Ankara ve Adana.
Konuyla ilgili çalışmak isterseniz veya çalışabilecek bir arkadaşınız varsa bana yönlendirebilirseniz memnun olurum.
Bana ulaşan arkadaşlarla saat, ücret, çalışma günleri detaylarını paylaşacağım. Kabaca bahsetmek gerekirse;

Müşterimiz real marketler; 1 ay boyunca sürecek dönemsel etkinlik; maaş 1750 TL ( yemek, yol içinde ) + sigorta yapacağız. Adana ve Ankara için ikamet eden arkadaşlar arıyoruz.
Broşür dağıtımı olacak, çekilişler de olacak, tüm detayları telefonda konuşmak daha rahat olacaktır.
Çalışma saatleri vardiyalı. Her noktada iki arkadaş olacak. Bir kişi 10:00 - 18:00 diğer arkadaş 14:00 - 22:00 saatlerinde çalışacak. Bunu nokta başlı olarak konuşmamız gerekir. Erkek arkadaşları ayarladık 10 şehir var toplamda, bahsettiğim 3 şehir için bayan arkadaşlara ihtiyacımız var

Şimdiden zaman ayırıp yazıyı okuduğunuz için teşekkür ederim. İşin aciliyeti nedeniyle saat farkı gözetmeksizin bana ulaşırsanız sevinirim.
İrtibat: 0545 591 1559, ozgur@ajanslanse.com veya burdan :)
Teşekkürler
En son ajanslanse tarafından 20 Nis 2014, 23:18 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
HijyeniK
Konuskan üye
Konuskan üye
Patene Başlangıç: 03 Tem 2016
İletişim:

Mesaj gönderen HijyeniK » 20 Nis 2014, 22:00

konu içerisinde yapılacak şeyleri ücreti saatleri gibi her türlü bilgiyi verseniz kardeşim ?

angvil
Konuskan üye
Konuskan üye

Mesaj gönderen angvil » 20 Nis 2014, 22:50

Gidicen mi ?
Doop Swift
PowerSlide Korumalık
BtWin Kask

Kullanıcı avatarı
HijyeniK
Konuskan üye
Konuskan üye
İletişim:

Mesaj gönderen HijyeniK » 20 Nis 2014, 23:01

angvil yazdı:Gidicen mi ?
hostes demiş ama ne anlamda bayan mı yani ?
bu yüzden tam bilgi istiyoruz her konuda.

ajanslanse
Suskun üye
Suskun üye

Mesaj gönderen ajanslanse » 20 Nis 2014, 23:20

Arkadaşlar ilgili değişiklikleri mesaj içerisinde gerçekleştirdim. Evet Bayan arkadaşlara ihtiyacımız var. Ana mesajda görebileceğiniz üzere erkek arkadaşları ayarladık.

İlgilenecek bayan arkadaşlarınız varsa benimle irtibat kurabilirler.

İyi Geceler