İstanbul / TOPKAPI - Paten Alanı

Yaşadığınız yada bulunduğunuz bölgede sizden başka kimler var. Aynı çevrede bulunan diğer patentürk üyeleri ile burada konu açarak iletişime geçebilirsiniz.

Moderatör: Suat Kumaş

H2Q4
Suskun üye
Suskun üye

Mesaj gönderen H2Q4 » 18 Tem 2013, 12:14

Ben yakınım buraya denemem lazım :D

ErqunERKAN
Suskun üye
Suskun üye

Mesaj gönderen ErqunERKAN » 19 Tem 2013, 02:27

Bu gece 2 arkadaş daha katıldı aramızda bilgimizin yettiğince yardımcı olduk sanıyorumki ufak bi adımda olsa ileriye gitmiş oldular kalabalık oldukça dahada keyiflenmeye başladı alan ((: yakındaki herkesi bekleriz..

steteskop
Suskun üye
Suskun üye

Mesaj gönderen steteskop » 19 Tem 2013, 05:19

bu ctesı ordayz ergun:))

ErqunERKAN
Suskun üye
Suskun üye

Mesaj gönderen ErqunERKAN » 24 Tem 2013, 02:59

H2Q4 yazdı:Ben yakınım buraya denemem lazım :D
Bekleriz ..

ErqunERKAN
Suskun üye
Suskun üye

Mesaj gönderen ErqunERKAN » 29 Tem 2013, 20:51

Bu gece alanda olucam , yaklaşık 1 saate kadar geçmiş olurum geç olduğundan konu açmadım gelicek arkadaşları beklerim.Saat 11 12'ye kadar oralardayım.

aeglos
Suskun üye
Suskun üye
Patene Başlangıç: 03 Tem 2016

Mesaj gönderen aeglos » 31 Tem 2013, 05:34

galiba panoromo 1453 ordaki alan sanırsam ben Ramide oturuyorum 1 minübüsle gelebilirim :)

ErqunERKAN
Suskun üye
Suskun üye

Mesaj gönderen ErqunERKAN » 01 Ağu 2013, 00:02

Evet oranın karşı tarafında kalıyor biraz.Metrobüse doğru , bekleriz :)

kaptopril
Suskun üye
Suskun üye

Mesaj gönderen kaptopril » 03 Ağu 2013, 05:00

ErqunERKAN yazdı:Evet oranın karşı tarafında kalıyor biraz.Metrobüse doğru , bekleriz :)
arkadaşlar hava karardıktan sonra alanda aydınlatma nasıl? birde arabayla gelinirse park edecek yer varmıdır?

Kullanıcı avatarı
kronos
Geveze üye
Geveze üye
Patene Başlangıç: 03 Tem 2016
İletişim:

Mesaj gönderen kronos » 03 Ağu 2013, 09:29

aydınlatma iyi bir sıkıntı yok. ama park yerini bilmiyorum. bi tarafı E-5' e bakıyor, diğer tarafı park. sur içinde bir yere park edersin ancak.
Urban/Twister 80

Herkes hırslı davranırken korkun,
Herkes korkak davranırken hırslı olun.

ErqunERKAN
Suskun üye
Suskun üye

Mesaj gönderen ErqunERKAN » 04 Ağu 2013, 02:18

kaptopril yazdı:
ErqunERKAN yazdı:Evet oranın karşı tarafında kalıyor biraz.Metrobüse doğru , bekleriz :)
arkadaşlar hava karardıktan sonra alanda aydınlatma nasıl? birde arabayla gelinirse park edecek yer varmıdır?
sur içi veya okulun oralar uygun olur sıkıntı olmaz.Rahatça park yeri bulursun, aydınlatma konusuda gayet iyi .

kaptopril
Suskun üye
Suskun üye

Mesaj gönderen kaptopril » 04 Ağu 2013, 02:26

merhaba arkadaşlar bugun topkapıdakı alana gıttım kendi gözlemlerimi anlatmak istiyorum. tramvaydan ındıkten sonra metrobuse doğru gıder gıbı parkın ıcınden geçip direkt alana girilebiliniyor.

alanın artıları:
-insan ve araç trafıgı kesinlikle yok sadece bir kısmından insanlar metrobuse aktarma yapıyorlar kı oda engel teşkil etmiyor.
-zemin beton.
-geniş bir alan
-ulaşım cok rahat

eksileri
-tek basına kaymak için çok guvenlı değil, ben kayarken yanıma abi para ver diyen tipler geldi, kenara çantmı koydugum için çantamın çalınmasına karşı irite oldum
-zemınde yer yer bira şişesi kırıkları var düşme durumunda riskli olabılır
-beton zeminin birleşme yerlerinde yer yer beton deforme olmuş kayarken denge bozabilir.
- yerde beton zemının birleşme yerlerine plastik şeritler konmus zamanında onların coğu yerınden cıkmış yer yer yerde 30-40 lik plastik şeritler mevcut

kendi adıma,evime yakın oldugu için belki daha ileride çeşitli hareketler yapmak için antreman için veya insanların arasına cıkmadan ilk paten demelerı yapmak isteyenlere tavsiye edebilirim.

ErqunERKAN
Suskun üye
Suskun üye

Mesaj gönderen ErqunERKAN » 05 Ağu 2013, 00:42

kaptopril yazdı:merhaba arkadaşlar bugun topkapıdakı alana gıttım kendi gözlemlerimi anlatmak istiyorum. tramvaydan ındıkten sonra metrobuse doğru gıder gıbı parkın ıcınden geçip direkt alana girilebiliniyor.

alanın artıları:
-insan ve araç trafıgı kesinlikle yok sadece bir kısmından insanlar metrobuse aktarma yapıyorlar kı oda engel teşkil etmiyor.
-zemin beton.
-geniş bir alan
-ulaşım cok rahat

eksileri
-tek basına kaymak için çok guvenlı değil, ben kayarken yanıma abi para ver diyen tipler geldi, kenara çantmı koydugum için çantamın çalınmasına karşı irite oldum
-zemınde yer yer bira şişesi kırıkları var düşme durumunda riskli olabılır
-beton zeminin birleşme yerlerinde yer yer beton deforme olmuş kayarken denge bozabilir.
- yerde beton zemının birleşme yerlerine plastik şeritler konmus zamanında onların coğu yerınden cıkmış yer yer yerde 30-40 lik plastik şeritler mevcut

kendi adıma,evime yakın oldugu için belki daha ileride çeşitli hareketler yapmak için antreman için veya insanların arasına cıkmadan ilk paten demelerı yapmak isteyenlere tavsiye edebilirim.
Hoşgeldin öncelikle görüşlerini paylaştığın için ayrıca teşekkür ederim ki
sanırım biraz korkutucu bi gün olmuş senin için genellikle 1,5 aydır saati
bile sormaya gelen olmadı :) Senin kısmetine sanki biraz :)

Biz şimdiye kadar zeminden yana bir sıkıntı yaşamadık hiç problem olmadı ama bu kadar detaylı
yazdığın için ayrıca teşekkür ederim alana evim yakın demişsin ne tarafta oturuyorsun haber verseydin alana
6 dakika yürüme mesafesindeyim :)

Edit : Çantayı yanlış yere koyduysan korkman normal :D Biz 10 numara güvenli ve tam ortada olan bi noktada bulunduruyoruz
hiç korku hissetmedik :D

ErqunERKAN
Suskun üye
Suskun üye

Mesaj gönderen ErqunERKAN » 29 Ağu 2013, 09:36

# Güncelleme.

erhanaxu
Suskun üye
Suskun üye

Mesaj gönderen erhanaxu » 10 Eki 2013, 23:39

Ben de katılıyım size Merkezefendi de oturuyorum çıkınca haber verin 0535 368 1991

ErqunERKAN
Suskun üye
Suskun üye

Mesaj gönderen ErqunERKAN » 21 Eki 2013, 21:24

İletişimdeyiz konuyu güncelliyelim görmeyen arkadaşlar için ne kadar kış gelsede :) Kayıyoruz