Sportive crom profesyonel

Satın alacağı patene karar veremeyip öneriye ihtiyacı olanlar buraya forum konusu açabilirler.

Moderatör: Suat Kumaş

rano
Suskun üye
Suskun üye
Patene Başlangıç: 03 Tem 2016

Sportive crom profesyonel

Mesajgönderen rano » 01 Eki 2017, 23:53

Merhaba sportive crom gövde profesyonel olarak geçen bir paten var. Pateni inceledim güzel görünüyor ancak bilgi sahibi olan bilgilendirir de memnun olurum sağlamlık ve rahatlık nasıldır atlama zıplama vs sorun olur mu. Mak 20 cm atlarım zaten :)
Teşekkürler

Kullanıcı avatarı
Suat Kumaş
Site Admin
Site Admin
Patene Başlangıç: 01 Oca 2002
İletişim:

Re: Sportive crom profesyonel

Mesajgönderen Suat Kumaş » 02 Eki 2017, 10:05

rano yazdı:Merhaba sportive crom gövde profesyonel olarak geçen bir paten var. Pateni inceledim güzel görünüyor ancak bilgi sahibi olan bilgilendirir de memnun olurum sağlamlık ve rahatlık nasıldır atlama zıplama vs sorun olur mu. Mak 20 cm atlarım zaten :)
Teşekkürler

20 cm her paten ile zıplayabilirsin.
Bence Decathlon magazasından OXELO freeride alırsan daha iyi olur

rano
Suskun üye
Suskun üye
Patene Başlangıç: 03 Tem 2016

Mesajgönderen rano » 02 Eki 2017, 23:37

Oxelo kalmamış bakmıştım geçen gün. Ancak özellik kıyaslaması yaptığımda özellik açısından bir fark göremedim ancak sportive daha iyi görünüyordu. Marka merakı olan biri değilim ama sportive oxelodan daha iyi gibiydi. İnceleyen biri sportive avantaj dezavantajını anlayabilirsiniz hoş olacak. Şu anda da kampanya da.

Kullanıcı avatarı
Suat Kumaş
Site Admin
Site Admin
Patene Başlangıç: 01 Oca 2002
İletişim:

Mesajgönderen Suat Kumaş » 03 Eki 2017, 10:53

rano yazdı:Oxelo kalmamış bakmıştım geçen gün. Ancak özellik kıyaslaması yaptığımda özellik açısından bir fark göremedim ancak sportive daha iyi görünüyordu. Marka merakı olan biri değilim ama sportive oxelodan daha iyi gibiydi. İnceleyen biri sportive avantaj dezavantajını anlayabilirsiniz hoş olacak. Şu anda da kampanya da.

Fiyatı uygun , ortalama standart urban paten seviyesinde.
ama profesyonellik bir durumu yok :)
200 TL gördüm fiyatını , bu fiyat için alınabilir.

Bu arada marka merakı bende de yok sadece ürün kalitesine bakarım ,
Oxelo ürünkleride malzeme işçilik açısından iyi oluyor , üstelik fiyatıda uygun.
Sportive bir paten markası değil , çinde üretilen standart bir modele kendi ismini vurdurmuş sadece.
İndirimsiz fiyatı ile olsa önermezdim ama 200 TL için alınabilir.

“Paten Önerisi” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir