43. Berlin Maratonu

Hız pateni, performans yada uzun mesafe tarzları hakkında paten konularını buraya açabilirsiniz.

Moderatör: SuatKumas

Kullanıcı avatarı
SuatKumas
Site Admin
Site Admin
Patene Başlangıç: 01 Oca 2002
İletişim:

43. Berlin Maratonu

Mesaj gönderen SuatKumas »

Dünya'nın en büyük paten maratonu. 26 Eylül Cumartesi günü Berlin'de start alacak.
Serkan Taşkın ve ben orada olup katılacağız. Katılmak isteyenlerin organizasyonun sitesinden kayıt olması gerekiyor. Tabi ki uçuş,konaklama ve vize işlemlerinizi de ayarlamanız lazım. Ben geçen yıl Ağustos ayının ortasında karar vermiştim katılmaya. Düşünenler için halen vakit var :)
Kullanıcı avatarı
Serkan Taskin
Patentürk Olmuş
Patene Başlangıç: 03 Tem 2016

Re: 43. Berlin Maratonu

Mesaj gönderen Serkan Taskin »

Herkesi bekliyoruz. Bu her ne kadar bir yarış olsa da bu yarışa birçok insan eğlence amaçlı da katılıyor. Youtube'a Berlin Inline Marathon yazın ve çıkan sonuçlara göz gezdirin google'dan fotoğraflara bakın. Bu havayı soluyan herhangi bir kimsenin bunu kolay kolay bırakacağını zannetmiyorum.

Yarışa katılım ücreti ortalama 70 euro (bunun katlarca fazlasını hizmet olarak alacağınızdan kesinlikle emin olun)
Konaklama ortalama 4 gün 70-100 euro
Yememe içme standart şartlarda en fazla 100 - 120 euro
Uçak masrafınız da ortalama 500 ile 700 TL arası

Yani size bu maraton toplam 1500 TL civarında bir tutara denk geliyor. Tabi bunu sadece böyle değerlendirmemek lazım. Dört gün boyunca tarihi bir Avrupa başkentinde konaklayacak ve dünyada sadece 4 tane olan (BERLIN, NEWYORK, BOSTON VE TOKYO) major maraton organizasyonlarının birinin parçası olacaksınız.