CRASH PANT(KENDİ TASARIMIM :) )

Kendi resimleriniz yada internetten bulduğunuz güzel resimler olabilir. Tabiki patenle ilgili resimler.

Moderatör: Suat Kumaş

esoes1981tr
Suskun üye
Suskun üye

CRASH PANT(KENDİ TASARIMIM :) )

Mesajgönderen esoes1981tr » 08 Eki 2014, 23:53

popo üstüne çok sık düşmesemde artık biraz önlem almam gerektiğini düşündüm ve kot pantolonun arka iki cebini arasına büyükçe bir cep diktirerek tam içine çift kat antrenman matı (kamp yaparken uyumak için kullanılan malzeme ) koydum kotun arka ceplerinede aynı matın çift kat olarak koydum denemelerimde yere kendimi attığımda çok işe yaradığını gördüm görüntü olarak da gayet düzgün durdu yani giyince sırıtmıyor ya da çok dikkat çekmiyor abes durmuyor yeni başlıyacaklara tavsiye ederim. bu da resimleri ;

https://imageshack.com/i/eyt71JGPj

https://imageshack.com/i/id82VrY9j

https://imageshack.com/i/id82VrY9j

bu arada dizlik, dirseklik ve bileklik almayı unutmayın onun dışında sırt üstü düşmekten korkuyorsanız sırtınıza alıcağınız bir çantanın içine koyacağınız yumuşak bir yastık da düşmenizin verebileceği hasarları azaltır

Kullanıcı avatarı
HijyeniK
Konuskan üye
Konuskan üye
Patene Başlangıç: 03 Tem 2016
İletişim:

Mesajgönderen HijyeniK » 09 Eki 2014, 20:40

böyle mi gezecez :D

esoes1981tr
Suskun üye
Suskun üye

Mesajgönderen esoes1981tr » 09 Eki 2014, 20:46

HijyeniK yazdı:böyle mi gezecez :D

pantolunu giy matleri yerleştir fark edilmiyor ki ben denedim hiçbir şekilde gözükmüyor komikde durmuyor resimde matleri gözüksün diye biraz dışarı çıkarmıştım normalde gözükmüyor

Kullanıcı avatarı
Suat Kumaş
Site Admin
Site Admin
Patene Başlangıç: 01 Oca 2002
İletişim:

Mesajgönderen Suat Kumaş » 10 Eki 2014, 17:44

Hoş olmuş :D

Kullanıcı avatarı
VSTROM
Konuskan üye
Konuskan üye

Mesajgönderen VSTROM » 10 Eki 2014, 19:12

diz ve kalça korumasi icin motosiklet pantalonu deneyebilirsiniz..

korumalari cok esnek ve dayanikli malzemelerden uretilmistir..

ben ilk patene basladigim günler hem motosiklet pantolonu hemde sırt,dirsek ve omuz korumaları bulunan montumu hic cikarmiyordum..

mont hareket kabiliyetini etkiliyordu ama pantolon da sorun yoktu..

birkac kez de motor kaski takmistim okadar cok dusmustumku :D

sonrasinda paten bileklik ve dizliklerini hep kullandım taki bu yaz urban kaymaya baslayana kadar..aslinda en cok koruma ihtiyaci caddede arabalarin arasindayken doğuyor ama insanlar maalesef patene hoş görülü değil artik..birde robocop gibi koruma takinca daha itici gorunuyoruz bunu farkettim ve istemedende olsa cikardim...yillar sonra paten yayginlastikca bu hosgorusuzluk azalacaktir umarim

esoes1981tr
Suskun üye
Suskun üye

Mesajgönderen esoes1981tr » 14 Eki 2014, 11:43

VSTROM yazdı:diz ve kalça korumasi icin motosiklet pantalonu deneyebilirsiniz..

korumalari cok esnek ve dayanikli malzemelerden uretilmistir..

ben ilk patene basladigim günler hem motosiklet pantolonu hemde sırt,dirsek ve omuz korumaları bulunan montumu hic cikarmiyordum..

mont hareket kabiliyetini etkiliyordu ama pantolon da sorun yoktu..

birkac kez de motor kaski takmistim okadar cok dusmustumku :D

sonrasinda paten bileklik ve dizliklerini hep kullandım taki bu yaz urban kaymaya baslayana kadar..aslinda en cok koruma ihtiyaci caddede arabalarin arasindayken doğuyor ama insanlar maalesef patene hoş görülü değil artik..birde robocop gibi koruma takinca daha itici gorunuyoruz bunu farkettim ve istemedende olsa cikardim...yillar sonra paten yayginlastikca bu hosgorusuzluk azalacaktir umarim

Tavsiye için teşekkürler ama benim tek sorunum popo üstü düşmek şu ana dek ne yan tarafa ne de dizlerimin üstüne düştüm bir tek popo üstü düşüyorum ayrıca burda gördüğünüz ceplerden o matlar çıkarıldığında normal pantolonmuş gibi giyip gidebiliyorsunuz o yüzden sadece o bölgeyi korumayı amaçladım ondan böyle bir cep diktirdim (gerçi günlük hayatta kullanmıyorum resimdeki pantolonu sadece paten sürerken giyiyorum )

“Fotoğraf Paylaşım” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir