Ankara Altınpark Cumartesi veya Pazar

Tek başına paten kaymak bazen sıkıcı olabiliyor. Patene çıkmadan önce buraya konu açarak yakınlarda ki diğer patentürk üyelerinide davet edebilirsiniz. 1 hafta ya kadar patene çıkacağınız tarih için konu açabilirsiniz.

Moderatör: Suat Kumaş

rano
Suskun üye
Suskun üye
Patene Başlangıç: 03 Tem 2016

Ankara Altınpark Cumartesi veya Pazar

Mesajgönderen rano » 01 Eki 2017, 23:57

Yeni başladım cumartesi veya pazar günleri Altınpark 'a gidiyorum. Sohbet ederek paten sürmek ve bana da bu anlamda öğretici olabilecek biraz profesyonel bir arkadaşa ihtiyacım var. Yaş 32

hie
Suskun üye
Suskun üye
Patene Başlangıç: 01 Oca 1998

Re: Ankara Altınpark Cumartesi veya Pazar

Mesajgönderen hie » 02 Eki 2017, 11:12

Merhaba,

Altınpark biraz uzak kalıyor ama yinede birşekilde bir araya gelebiliriz. Ben Gölbaşı tarafındayım, eğer AŞTİ tarafına gelebilirsen, oradan Emek kısmında kayabiliriz yada Bahçeli, oradan buz patenine bile geçilebilir.

rano
Suskun üye
Suskun üye

Mesajgönderen rano » 02 Eki 2017, 23:33

Merhaba
Yanıtınız için teşekkürler ancak sokakta sürmek benim için erken. Emekte paten pisti varmı bilmiyorum Altınpark ta böyle bir pist var bende o nedenle oraya gidiyorum. Emekte alan varmı?

hie
Suskun üye
Suskun üye

Mesajgönderen hie » 03 Eki 2017, 11:49

rano yazdı:Merhaba
Yanıtınız için teşekkürler ancak sokakta sürmek benim için erken. Emekte paten pisti varmı bilmiyorum Altınpark ta böyle bir pist var bende o nedenle oraya gidiyorum. Emekte alan varmı?

Emekte bahçeli tarafında yok, sadece Belpa Buz Pisti var, onun çevresindeki alanlarda kayabiliriz, eğer patende yeni olduğunuzu ve riske girmek istemediğinizi söylüyorsanız CEPA 'nın açık otoparkında alıştırma yapabiliriz, açıkcası birlikte kaydıktan sonra 60-120dk sizin için fazlasıyla yeterli olacaktır.

İmkanınız var ise Gölbaşı 'nda haymana yoluna giderken sol tarafta kalan paralı Mogan Parkı var, bildiğiniz bomboş arazi insanlar orada bisiklete biniyor paten kayıyor scooter sürüyor, trafiğe kapalı alan ve sadece araçlar içeri girdiğinde otopark için o yolu kullanıyor. Rahatlıkla kayabiliriz.

rano
Suskun üye
Suskun üye

Mesajgönderen rano » 03 Eki 2017, 13:35

Harika o halde ilk sürüş için ben Gölbaşı'na gelsem daha doğru olacak :) özelden telefon isim yolluyorum uygun olursak cumartesi veya pazar görüşelim mi ?

hie
Suskun üye
Suskun üye

Mesajgönderen hie » 04 Eki 2017, 21:35

rano yazdı:Harika o halde ilk sürüş için ben Gölbaşı'na gelsem daha doğru olacak :) özelden telefon isim yolluyorum uygun olursak cumartesi veya pazar görüşelim mi ?

Cumartesi 22, Pazar günü 20 derece sıcaklık var ve pazar hafif serpiştirebilir, bence hava iyi. Haftasonu kayalım ;) Halil ibrahim Erdemir diye facebooktan twitten yada instagramdan bulabilirsin. Telefon numaranı özelden gönderirsen iletişime geçebiliriz.

Kullanıcı avatarı
Suat Kumaş
Site Admin
Site Admin
Patene Başlangıç: 01 Oca 2002
İletişim:

Mesajgönderen Suat Kumaş » 10 Eki 2017, 09:43

Ne yaptınız ? Buluştunuz mu ?

hie
Suskun üye
Suskun üye

Mesajgönderen hie » 11 Eki 2017, 10:56

Suat Kumaş yazdı:Ne yaptınız ? Buluştunuz mu ?

Görüştük telefonla, Haftasonu kayacaktık fakat işi çıktı görüşemedik. Patentürk Ankara olarak devam edeceğim organizasyonlara :)

Kullanıcı avatarı
Suat Kumaş
Site Admin
Site Admin
Patene Başlangıç: 01 Oca 2002
İletişim:

Mesajgönderen Suat Kumaş » 11 Eki 2017, 11:30

hie yazdı:
Suat Kumaş yazdı:Ne yaptınız ? Buluştunuz mu ?

Görüştük telefonla, Haftasonu kayacaktık fakat işi çıktı görüşemedik. Patentürk Ankara olarak devam edeceğim organizasyonlara :)

Bakalım 2 kişi olsa gerisi gelir :)

“Patene çıkıyorum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir