Cameron Card

CAMERON CARD
Cameron Card’ın Park 2 filminden bir bölüm. Çekimlerin %90 nını Alphan arkadaşımız yapmış. Eline sağlık gerçekten. Ve Cameronla konuşup görüntüleri paylaştığı içinde teşekkür ederiz. Haberin devamında Video ve daha fazlasının linkini bulabilirsiniz.

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=WgGevBuBjNg[/embedyt]

Woodward videosunu izlemek için buraya tıklayınız.
Cameronun ölüm tehlikesi geçirdiği düşüşünün olduğu video : (ktunnelle giriniz) Alphanın ağzından “” O başta ki düşüşten sonra başını yarması en basitiydi kafa tasini catlati, kulak zari patladi eğer kulak zari patlamayıp kan cikmasaydi iste o zaman ölme şansı cok yuksekmiş.
Yasadigi 3 ayi hatırlayamıyor artik hep kaskla kayıyor, Kız arkadaşı hergun ziyarete geliyormus hergun yeniden tanışıyorlarmış hatırlamıyormuş. Eğer kafasini bir daha vurursa bu sefer ölme sanşı çok yuksek. Ben sordum nasıl yani nasıl hala kayabiliyorsun diye?
Cevap basit paten onun herseyi hayati, annesi bir gün söylemiş eğer bukadar çok seviyorsan bir şeyi git yap bırakma bu senin hayatın demiş.
Keşke bitek kafasi yarilmış olsa , hiç kimse o düşüşten sonra durumun ciddiyetinin farkinda değildi.

SON NOT : Oraya bs royali atmak hic istememis o yanina gelen cocuk varya kamerali o zorlamis. Cameron da kendini zorlamış yapmak için. Yani sakin bi yerde kaymak için kendinizi zorlamayin baskasi icin. “”

You may also like...